10% від прибутку будуть переведені на наш збір для 72-ї ОМБр ЗСУ. СЛАВА УКРАЇНІ!
Only CLIP - 550$

Ми зрозуміли, що такого плану пакет також є дуже актуальним у сучасності та влаштовує вимоги й побажання деяких пар. Тому пропонуємо до Вашої уваги і його. В чому його суть? Зйомка проходить так само, до 10-12 годин, але вона здійснюється "кліпово" і в одну камеру. Тобто ми можемо знімати церемонію не нон-стоп одним кадром, а змінюємо ракурси та акценти, для можливості змонтувати повноцінно насичений кліп. Слідкуємо за самими головними моментами та емоціями.
В результаті Ви отримаєте красивий і динамічний відеокліп Вашого Дня. А також, звичайно, за бажанням можете забрати увесь оригінал зйомки. 

 

Один оператор  
10-12 годин зйомки
Кліп 3-5 хв.

Зйомка в 4К
Готовність матеріалу 2-4 місяці 

Wedding LIGHT - 750$

Зйомка проходить до 10-12 годин і в одну(!) камеру. Цей пакет ідеально підходить Вам, якщо Ви запланували «Весілля для двох» чи легке камерне свято, у колі з найближчими 10-20 людьми і Ваш ведучий має ненасичену програму. Ми будемо поряд з Вами, але майже непомітними.

Ми легко впораємось знімаючи Ваш щасливий день в одну камеру, але варто зазначити, що одночасно ми зможемо «упіймати» лише одну емоцію. Тому якщо для Вас важливо бачити очі нареченого, нареченої, мами і тата під час церемонії, варто роздивитись пакет, що включає в себе двох відеографів.

 

Один оператор  
10-12 годин зйомки
Кліп 3-5 хв.

Фільм 15-30 хв.

Зйомка в 4К
Готовність матеріалу 2-4 місяці 

Wedding STANDARD - 950$

Ми працюватимемо вдвох, дві камери та можливість бути у двох місцях одночасно. Цей пакет для Вас, якщо Ви влаштовуєте яскраве і насичене весілля, кількість Ваших гостей більше 20, Ваші збори проходять у різних місцях одночасно, у Вас є церемонія, на якій точно будуть посмішки і сльози, що ми непомітно "вихвачуватимемо" під час відеозйомки. Ми обов’язково покажемо емоцію нареченого під час виходу його коханої із татом, тут будуть і емоції мами, а також сама наречена. Цей пакет для Вас, якщо програма ведучого налічує багато емоційних моментів і важливих традицій, таких як перший танець, танець з батьками, запалювання сімейного вогнища, розрізання торту та інші. Зйомка одночасно у дві камери - це можливість закцентувати увагу на деталях, на людях, на атмосфері одночасно і під різним ракурсом, а це - великий пріоритет, що впливає на фінальний результат. Знімаючи вдвох ми маємо можливість більш глибоко охопити настрій Вашого весілля.

 

Два оператори  
10-12 годин зйомки
Кліп 3-5 хв.

Фільм 15-30 хв.

Зйомка в 4К
Готовність матеріалу 2-4 місяці

додаткові послуги:

Архівний фільм (~2 години) - 250$
SDE (готовий кліп в день весілля) - 250$ 

Відеозапрошення - от 100$
Love Story - от 200$   

Коптер - 100$

Експрес-монтаж фільму та кліпу (до 7-ми робочих днів)  - 250$